?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Jan. 6th, 2015

Одночасно із Миколаєм завітав до мене і Дід Мороз, і, люди, вперше за чотири роки, що я приймаю участь у забаві, це чоловік! Цей факт сам по собі вже хвилював мою уяву, коли я несла з пошти по кризі коробочку додому, щоб спокійно та неквапливо роздивитись її вміст.

Дідусь Віктор із Полтави подарував мені запашну свічечку, що створювала сьогодні, на Святвечір, святкову атмосферу, чудові стильні мітенки (дякую окремо, вмене завжди мерзнуть руки, невже ти сам їх зробив?!) та новорічні ялинкові прикраси.

Гірлянда пішла на ялинку, а кульки донька не віддає, добре, що вони не скляні :), бо вона їх і на вуха, і прикрашає ними іграшки, і просто носить з собою по хаті у сумочці, не розлучається! У неї такі дві минулого року весь рік (!) були в постійних іграшках, і літом у пісочниці, і восени, нажаль, до цьогорічної ялинки не дожили. А тут набагато більше. Міркую тепер, як їх, коли прийде час, скласти до коробки з ялинковими прикрасами :)

А ще була листівка з дуже гарними душевними побажаннями. Любий Вікторе, я бажаю тобі злагоди, любові, міцного здоров"я та сповнення мрій, і миру (цього я бажаю всім)! Мені дуже сподобався твій подарунок, нехай в тебе теж будуть гарні подарунки та щирі побажання!

Дякую також організаторам цієї чудової забави, що помножує добро та новорічне диво, це дуже актуально та важливо, особливо зараз! Всім добра!SAM_1036